Paremti

Paremti Lukšių Šv. Juozapo parapija

Lukšių Šv. Juozapo parapijos parapijiečiai ir visi prijaučiantys Lukšių parapijai! Kviečiu paremti mūsų parapijos remontus, veiklą savo malda, savo meile parapijai, taip pat kas galite ir savo lėšomis. Bet kokia suma paaukota mūsų parapijai yra brangi, jeigu ji aukojama iš meilės ir noro, kad parapija klestėtų, gražėtų ir vaikų bei jaunimo šurmulys bei šypsena (juokas) puoštų mūsų bažnyčią.

Lengviausias būdas paaukoti , yra paspausti “Paremti” ir būsite nukreipti iš puslapio aukos.luksiuparapija.lt į mokėjimo puslapį  kur galėsite įrašyti aukojamą sumą ir paaukoti el. bankininkystėje per „Paysera” el. mokėjimo sistemą.

Jeigu norite paaukoti konkrečiai veiklai kaip , auka parapijos išlaikymui, arba auka parapijos remontams, ar auka parapijos vaikų-jaunimo pastoracijai, eikite į aukos.lukšiuparapija.lt ir ten išsirinkite kam norite aukoti.

Parapijos Straipsniai

Vilkaviškio vyskupo velykinis laiškas

Seniūno dovana – kryžius

Skaizgirio kryzius