Vilkaviškio vyskupija

Paaukok Lukšių parapijai Paaukok Lukšių parapijai

Šiame Lukšių Šv. Juozapo ir Sutkų Švč. Mergelės Marijos Belaisvių Vaduotojos parapijų tinklapyje galėsite paaukoti parapijų išlaikymui, priežiūrai, remontams ir taip pat šių parapijų vaikų – jaunimo pastoracijos reikmėms (kaip ruošimas sakramentams ir priemonėms įsigyti ir įvairiausiai veiklai vedant jaunąją kartą tikėjimo keliu

Aukos Šv. Mišioms

Čia galite paaukoti Jūsų užsakytoms Šv. Mišioms paspausdami "Aukoti". Prieš aukodami Šv. mišioms, pirmiausia susitarkite dėl dienos ir valandos. Kaip aukoti Šv. Mišioms žiūrėkite "Aukos Lukšių parapijai" ir atsidariusiame puslapyje apačioje rasite "Kaip aukoti Šv. mišioms"

Nauja

Aukos Lukšių parapijai

Čia galite paaukoti Lukšių Šv. Juozapo parapijos išlaikymui, remontams ar Lukšių parapijos vaikų ir jaunimo pastoracijai. Šios lėšos ir bus skiriamos tam kam būsite nurodę. Taip pat apačioje rasite visą smulkią informaciją kaip naudotis sistema

Nauja

Kam skiriamos paaukotos Jūsų lėšos

Paukotos Jūsų lėšos yra skiriamos Lukšių Šv. Juozapo ir Sutkų Švč. Mergelės Marijos Belaisvių Vaduotojos parapijų išlaikymui ir priežiūrai. Išsirinkus „Aukos Šv. Mišioms”, šios lėšos bus skiriamo parapijos klebono išlaikymui.

Visos surinktos lėšos, tai rinkliavos parapijose, asmeniškai atneštos aukos ar pervestos į parapijų sąskaitas, ar šio tinklapio pateiktomis galimybėmis yra naudojamos išskirtinai parapijų reikmėms, kaip tai: mokečių (komunalinės paslaugos, elektros energijos paslaugos) apmokėjimui, taip pat priežiūros ir remonto darbams. Šios lėšos yra skiriamos kaip parapijos aukos vargonininkei bei valytojai. Reikalingos lėšos ir vaikų – jaunimo pastoracijai (reikalingoms priemonėms, pasiruošimui sakramentams, įsigyti ir įvairiausiai veiklai su vaikais bei jaunimu).

Aukos parapijos išlaikymui

Šios aukos bus skiriamos Lukšių Šv. Juozapo parapijos išlaikymui kurios apima mokesčių sumokėjimui (tai komunalinės paslaugos, už vandens tiekimą ir elektros energijos paslaugos). Taip pat šios lėšos naudojamos paaukoti valytojai už bažnyčios priežiūrą, tvarkymą ir vargonininkei.
Norintys prisidėti savo auka prie parapijos išlaikymo, paspauskite skiltyje Aukos Lukšių parapijai” ir aukojimo puslapyje turėsite išsirinkti „Aukos Lukšių parapijos išlaikymui”.

Pradėti ir numatyti Lukšių Šv. Juozapo parapijos darbai, kuriems ypatingai reikalinga Jūsų paramos malda, kad Dievas laimintų visus mūsu darbus ir padėtų juos užbaigti. Kviečiu kiekvieną sekmadienį 12.30 dalyvauti Šv. Mišiose prašant Dievo palaimos darbams ir visiems žmonėms prisidėjusiems su savo malda ar aukomis.
Kviečiu visus geros valios žmones paremti ir savo aukomis šiuos mūsų darbus. Norėdami paaukoti Lukšių parapijos remonto darbams, skiltyje „Aukos Lukšių parapijai” paspauskite „Aukoti” ir išsirinkite „Aukos Lukšių parapijos remontams” Ten rasite ir visą smulkią informaciją apie mokėjimo būdus ir paaiškinimus kaip aukoti.

Lukšių parapijos Šventorius

Šiuo metu tai yra 2023 m. spalio mėn. pradėjome tvarkyti Lukšių Šv. Juozapo parapijos šventoriaus takų tvarkymą

Prasidėjo

Lukšių bažnyčios
stogas

Pleminariai susitarta su rangovais dėl stogo remonto darbų

Sutvarkykim

Panduso įrengimas

Jau pasirašyta sutartis ir pradėta paruošemieji darbai.

Jau greitai

Bažnyčios bokštas ir fasadas

Jeigu įstengsime ir turėsime galimybe, tai šiuo metu apsitarta pagražinti (nudažyti) priekinę bažnyčios dalį su bokštu. Bet tai priklausys nuo surenkamų lėšų

Laukia

Vaikų ir jaunimo pastoracija 2023-2024 m.

Šiais 2023-2024 metais spalio mėnesį pradėta ruošti vaikus Pirmajai Komunijai ir Sutvirtinimo sakramentui. Džiaugiuosi visais vaikais kurie jau priėmė Pirmają Komuniją ankstesniais metais ir kelerius metus su meile atbėga į bažnytėlę man padėti Šv. Mišiose paskaitydami skaitinius ir kaip gyvos žvakelės su savo šypsena  apšviesti visą Šv. Mišių auką. Jau paaugę pradėjo ruoštis Sutvirtinimo sakramentui. Tikiuosi ir viliuosi, kad ir vaikai, kurie pradėjo šiais 2023 metais ruoštis Pirmajai Komunijai, taip pat bus  Lukšių Šv. Juozapo parapijos gražiausios gėlelės kurios niekada nenuvysta bet sutvirtėja.

Kad ir toliau galėtume su vaikais augti reikalingos ypatingai Jūsų maldos. O kad turėtume iš ko mokintis, gal kartais ir pasilepinti skanėstais po įvairiausių užsiėmimų, reikalingos ir Jūsų lėšos.

Paspaudę skiltyje „Aukos Lukšių parapijai”, pateksite į aukojimo puslapį, kur rasite skiltį „Parapijos vaikams-jaunimui” Bet prieš tai kviečiu paskaityti apie aukojimo būdus skiltyje „Kaip aukoti parapijai” ir išsirinkti tinkamiausią.

Vilkaviškio vyskupija

Sutkų Švč. Mergelės Marijos Belaisvių Vaduotojos Parapija

Tolerably earnestly middleton extremely distrusts she boy now not. Add and offered prepare how cordial two promise. Greatly who affixed suppose but enquire compact prepare all put. Added forth chief trees but rooms think may.

Aukos Sutkų parapijai

Norėdami paremti Sutkų Švč. Mergelės Marijos Belaisvių Vaduotojos parapiją, paspauskite ant „Aukojimo paveikslėlio” ir būsite nukreipti į Sutkų parapijos „Paypal” mokėjimo puslapį kur galėsite įrašyti savo aukojamą sumą ir ją paaukoti.. Jeigu norite kas savaitę ar kas mėnesi aukoti nustatytą sumą, tame „Paypal” mokėjimo puslapyje nustatykite „Weekly”- Kas savaitę, arba „Monthly”- Kas mėnesį. Dėl mažesnių mokesčių rinkitės „Donate with Debit or Credit card” – Parama Debeto ar Kredito kortele.

Lukšių ir Sutkų parapijų

Kontaktai

Kilus klausimams ar norėdami pasikonsultuoti čia galite susisiekti su Lukšių ir Sutkų parapijų klebonu

Parapijos el. paštas

luksiai.sutkai@gmail.com
luksiai@luksiuparapija.lt

Klebono numeris

Parapijos adresas

71180 A. Tatarės g. 29A Lukšiai, Šakių r. sav.

Sutkų Švč. Mergelės Marijos Belaisvių Vaduotojos parapija

Bažnyčios adresas: A. Tatarės g. 31 Lukšiai, Šakių r. sav. LT-71180