Jaunimo

parapija

Pasakojimai jaunimui

Žmogus sodinęs medžius

Ši istorija paremta tikrais faktais. Prieš daugybę metų vienas jaunuolis studentas užsimojo pakeliauti po nykią ir apleistą Pietų Prancūzijos sritį. Ši vietovė, esanti maž­daug 1200-1300 metrų aukštyje virš jūros lygio, skeldėjo nuo nepakeliamo karščio ir atrodė tarsi nuplakta vėjo.

Agnė - mokyklos Istorija

Nuo pirmos iki ketvirtos klasės Agnė mokėsi labai gerai. Jos pažymių knygelėje puikavosi vieni penketai. Į mokyklą ji eidavo kaip į šventę, visada buvo tvarkingai aprengta, su baltais kaspinais, įpintais kasytėse.
Vyresnėse klasėse mergaitė vis dažniau ėmė gauti ketvertus, o kartais įsimaišydavo ir vienas kitas trejetas. Į mokyklą ji pradėjo nuolat vėluoti.
Prieš baigiant mokyklą Agnė visai nustojo mokytis. Ji ėmė praleidinėti pamokas. Išvaizda jos pasikeitė.

Merginos nerimas

Jauna mergina skundžiasi savo tėvui:
– Tėve, mano gyvenimas toks sunkus.. toks įspūdis, kad nuolat plaukiu prieš srovę.. Aš pavargau, ką man daryti?

Jaunimo Centras

Vilkaviškio vyskupijos jaunimo centras, informacija jaunimui