Parama parapijoms
Lukšių parapija

Norėdami skirti parapijai savo dalį pajamų mokesčio turite užpildyti formą, mokesčių inspekcijos tinklapyje. Savo pajamų mokesčio dalį galima pildyti tik elektroninėje sistemoje. Formoje turite nurodyti paramos gavėjo (parapijos) duomenis.
Mokestinis laikotarpis: Nurodomi mokestiniai metai
Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 191296243
Paramos gavėjo pavadinimas: Lukšių Šv. Juozapo parapija
Buveinės adresas: A. Tatarės g. 29a, Lukšiai Šakių r. sav. LT-71180.
Banko pavadinimas: Luminor Bank AS/DNB,
Lietuvos skyriaus Atsiskaitomosios sąskaitos numeris: LT134010042100011639

Parama parapijoms
Sutkų parapija

Norėdami skirti parapijai savo dalį pajamų mokesčio turite užpildyti formą, mokesčių inspekcijos tinklapyje. Savo pajamų mokesčio dalį galima pildyti tik elektroninėje sistemoje. Formoje turite nurodyti paramos gavėjo (parapijos) duomenis.

Mokestinis laikotarpis: Nurodomi mokestiniai metai
Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 191296962
Paramos gavėjo pavadinimas: Sutkų Švč. Mergelės Marijos Belaisvių Vaduotojos parapija
Buveinės adresas: A. Tatarės g. 29a, Lukšiai Šakių r. sav. LT-71180.
Banko pavadinimas: Swedbank AB
Atsiskaitomosios sąskaitos numeris: LT887300010002581388

Kaip pildyti formą
skiriant 1,2%

Daugiau informacijos rasite VMI (Valstybinės Mokesčių Inspekcijos) tinklapyje. Taip pat galite paspausti ant nuorodos arba nukopijavę nuorodą ir įklijavę į naršyklės adresų juostą

Savo asmenines lėšas parapijų išlaikymui, veiklai ar numatomiems darbams, paaukoti galite taip pat pervesdami į aukščiau nurodytas sąskaitas, tik pervedant tokias lėšas, labai prašau, savo bankiniame pavedime, laukelyje „Paskirtis” nurodyti kam skiriate šias aukas. Pavyzdžiui: „Auka parapijos išlaikymui”, arba „Auka parapijos veiklai”, arba „Auka bažnyčios arba klebonijos remontams

Dėkoju visiems, kurie pervedėte parapijoms pajamų mokesčio 1,2%, arba savo asmenines aukas.
 
Paaukoti savo nuosavomis lėšomis Lukšių arba Sutkų parapijų išlaikymui galite pervesdami į tas pačias parapijų banko sąskaitas kaip nurodytas aukščiau, arba pasinaudodami elektronine bankininkyste ČIA.
 
Jūsų aukos labai vertingos, nes be jų būtų sunku išsilaikyti ir planuoti bet kokius darbus. Džiaugiuosi Lukšių ir Sutkų parapijiečiais bei šių parapijų prijaučiančiais už supratingumą ir gerą širdį. Tik jūsų dėka parapijos išsilaiko kai kainos gąsdina ir slegia. Tikiu, už Jūsų gerą širdį Gerasis Dievas Jus visus laimins. Pirmaisiais mėnesio sekmadieniais Šv. Mišių metu ir meldžiamasi, kad taip ir būtų.

Lukšių Šv. Juozapo parapija

Gerbiami Lukšių Šv. Juozapo parapijos tinklapio lankytojai. Nuo šiandien 2023 11 08 dienos 21.00 val. iki 2023 11 09 dienos 9.00 val. mūsų tinklapis turi sustoti veikti dėl priežiūros ir tobulinimo darbų. Atsiprašome, ir Jūsų lauksime ketvirtadienį.