Skelbimai

Šeštadienis – Savosios bažnyčios koncekravimo metinės
Sekmadienis – 30 Eilinis Sekmadienis

Skelbimai

Spalio mėnesis yra skiriamas Švč. Mergelės Marijos rožinio garbei. Kviečiami tikintieji kiekvieną dieną kalbėti Rožinio maldą. Lukšių Šv. Juozapo parapijos bažnyčioje Rožinio malda bus kalbama sekmadieniais po 9.00 val. Šv. Mišių

Vaikai, kurie pradeda šiemet t.y. 2024 m. ruoštis Pirmajai Komunijai ir Išpažinčiai Lukšių parapijoje, renkasi ateinantį sekmadienį 2024 11 03 d. 12.30 val, į Lukšių Šv. Juozapo parapijos bažnyčią Šv. Mišioms ir pirmajai pamokėlei.

Visų Šventųjų šventė ir Vėlinių Diena

2024-11-01 d. penktadienis Visų šventųjų šventė. Šv. Mišios bus aukojamos 9.00 val.
Taip pat tą pačią lapkričio 1 d. vakare pradėsime švęsti Vėlinių dieną. Vėlinių išvakarių Šv. Mišios bus aukojamos 17.00 val.
Lapkričio 2 d. Vėlinių Diena. Šv. Mišios bus aukojamos 9.00 val.
Visą savaitę nuo lapkričio mėn. 1 d. iki lapkričio mėn. 7 d. – Vėlinių oktava. Šv. Mišių tvarka Lukšių bažnyčioje:
Vėlinių oktavos sekmadienį 9.00val. Už mirusiuosius
Vėlinių oktavos nuo pirmadienio iki ketvirtadienio 18.00 val. už mirusiuosius

Kvietimas prisidėti prie Lukšių parapijos darbų

Savo aukas remontams, galite pervesti į parapijos „Paysera” sąskaitą: Lukšių Šv. Juozapo parapija A\S LT623500010016908539 įrašydami į paskirties langelį „Auka parapijos remontams”. Savo aukas parapijos išlaikymui, galite pervesti „Luminor” parapijos sąskaitą A/S LT134010042100011639 įrašydami „Auka parapijos išlaikymui”

Taip pat galite paaukoti paspaudę ant nuorodos aukos.luksiuparapija.lt arba paspaudę šone ant „Paremti”.

Aukos Lukšių parapijai

Paremti

Kviečiame paremti Lukšių
Šv. Juozapo parapiją

Kviečiame visus, kurie galite, paremti Lukšių parapiją. Jūsų auka labai svarbi vygdant remonto darbus ir išlaikant parapiją. Taip pat Jūsų auka padės vaikų ir jaunimo ruošimui sakramentams bei organizuojant labdaringą veiklą
Paremti galite paspausdami „Paremti” bei užpildant būtinus laukus.