Vaikų - Jaunimo

Puslapis

Lukšių Šv. Juozapo
parapija

Skyrelis vaikams, kuriame vaikai susipažins su pamokančiomis istorijomis, taip pat gražiausios vaikiams skirtos maldelės, padedančios pajausti kad kiekvienas vaikas turi ir savo dangišką globėja. Paaugusiems vaikams rasite maldynėlį skirtą visai dienai.

Vaikų

Puslapis

Jaunimo Puslapis

Skyrelis jaunimui pasakojantis įvairiausias gyvenimiškas istorijas iš kurių galima suprasti gyvenimo prasmę ir pastangų esmę. Taip pat Šventojo Rašto Dieviška išmintis padedanti vertinti gyvenimiškus įvykius ir visa kas supa.

Jaunimo Centras

Vilkaviškio vyskupijos jaunimo centras, informacija jaunimui