Šv. Mišių užsakymas

Tai elektroninis bankinis Šv. Mišių užsakymas.Šioje užsakymų sistemoje galima paaukoti už Šv. Mišias pasinaudojant banko mokėjimų kortele

Auka 10 Eu

Auka 20 Eu

Auka 30 Eu

Auka 50 Eu

Auka 100 Eu

Auka 150 Eu

Auka 200 Eu

Forma užsakymui Šv. Mišias

Užpildykite formą ir skiltyje „Tema” įrašykite Šv. Mišių Užsakymas” , o „Užsakymas” skiltyje įrašykite savo intenciją ir pageidaujamą datą Šv. Mišioms. Su jumis bus susisiekta el. paštu susiderinti dėl Šv. Mišių. jeigu Jūsų pageidaujama data ir valanda bus laisva, gausite patvirtinimą. Taip pat galite užsakyti Šv. Mišias ir nepildant formos, bet paskambinus tel. +37061136732.
 
Svarbu: Auką aukokite tik gavus patvirtinimą ir suderinus datą bei valandą.
Taip pat šioje formoje galite užduoti klausimus jums rūpima tema. Tik skiltyje „Tema” įrašykite: klausimas, o skiltyje „Užsakymas” parašykite savo klausimą.

Lukšių Šv. Juozapo parapija

Gerbiami Lukšių Šv. Juozapo parapijos tinklapio lankytojai. Nuo šiandien 2023 11 08 dienos 21.00 val. iki 2023 11 09 dienos 9.00 val. mūsų tinklapis turi sustoti veikti dėl priežiūros ir tobulinimo darbų. Atsiprašome, ir Jūsų lauksime ketvirtadienį.